اخبار بیمارستان رضوی, روابط عمومی

بازدید شهردار مشهد از پروژه‌های در حال احداث بیمارستان رضوی

شهردار مشهد از پروژه‌های در حال احداث بیمارستان فوق تخصصی رضوی بازدید کرد و از نزدیک با روند اجرای این پروژه‌ها و سایر اقدامات توسعه‌ای این بیمارستان آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان رضوی ، محمدرضا قلندر به همراه جمعی از مدیران و معاونان شهرداری مشهد از پروژه‌های پارکینگ طبقاتی، مرکز تخصصی درمان ناباروری(IVF)، سالن همایش‌های بین‌المللی و نیز برخی از تسهیلات موجود در خارج از این بیمارستان همچون پل هوایی عابر پیاده و مسیرهای تردد مراجعان دیدن کردند.
بیمارستان رضوی؛ شناخته‌شده در سطح بین‌المللی
در این بازدید شهردار مشهد اظهار کرد: بیمارستان رضوی در سطح ملی و بین‌المللی، مرکز درمانی شناخته‌شده‌ای است و هر ساله بسیاری از زائران و مجاوران داخل و خارج کشور از خدمات آن استفاده می‌کنند.
وی با اشاره به امکانات پیشرفته و حضور پزشکان متخصص و مطرح در این بیمارستان افزود: وجود چنین بیمارستانی در مشهد مقدس مایه افتخار این شهر و شهروندان آن است.
اهمیت راه‌اندازی مرکز تخصصی قلب در بیمارستان رضوی
در ادامه قلندر درباره پروژه‌های در دست اقدام این بیمارستان بیان کرد: احداث پارکینگ طبقاتی با ویژگی و امکانات خاص در این مرکز درمانی به منظور برطرف کردن مشکلات بیماران و مراجعان و رفاه حال هر چه بیشتر آن‌ها، جای تقدیر و تشکر دارد.
وی اضافه کرد: با توجه به جایگاه این بیمارستان در حوزه پزشکی و ظرفیت‌های ویژه آن، امیدواریم شاهد راه‌اندازی مرکز تخصصی و مجهز قلب در بیمارستان رضوی در آینده باشیم.
شهردار مشهد در خصوص پروژه سالن همایش‌های بین‌المللی بیمارستان رضوی نیز گفت: بدون شک به چنین سالن همایش‌هایی در شرق کشور به ویژه در مشهد نیازمندیم که با توجه به جاذبه‌های مختلف این شهر مقدس، این سالن می‌تواند میزبان همایش‌های ملی و بین‌المللی بسیاری در آینده باشد.
وی افزود: از این رو امیدواریم با برگزاری جلسات کارشناسی میان مدیران عالی آستان قدس رضوی، شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد بتوان راهکار مناسب برای احیا و بهره‌برداری از این پروژه مهم و ملی پیدا کرد.
قلندر همچنین بر لزوم حل و فصل برخی از مسائل مرتبط با معابر بیرونی بیمارستان رضوی در مسیر بزرگراه پیامبر اعظم(ص) با همکاری آستان قدس رضوی و شهرداری مشهد پس از بررسی کارشناسان مربوطه تأکید کرد و گفت: جابه‌جایی پل هوایی عابر پیاده در مقابل بیمارستان، تسهیل مسیر ورودی و خروجی مراجعان و کادر درمان به بیمارستان به منظور کاهش زمان ورود و خروج و برطرف کردن مشکلات مسیر کندرو در اطراف بیمارستان با هدف تسهیل تردد مراجعان به ویژه زائران پیاده در ایام دهه آخر صفر، از جمله این موارد به‌شمار می‌رود.
لزوم توسعه و تجهیز بیمارستان 
مدیرعامل بیمارستان رضوی نیز در این بازدید با تأکید بر سابقه چند صدساله بارگاه ملکوتی رضوی در حوزه ارائه خدمات درمانی، گزارشی از عملکرد سه ساله فعالیت‌های مختلف درمانی، پژوهشی و آموزشی این بیمارستان، توسعه و تجهیز صورت گرفته در بخش‌های گوناگون و دستاوردهای ارزنده آن در بین بیمارستان‌های کشور را ارائه کرد.
دکتر محور تصریح کرد: تولیت آستان قدس رضوی نگاه ویژه‌ای به توسعه و تجهیز بیمارستان رضوی برای برطرف کردن نیازهای پزشکی بیماران زائر و مجاور دارد و همواره از این اقدامات توسعه‌ای حمایت کرده است.
وی افزود: این بیمارستان با در دستور کار قرار دادن تاکیدات حجت‌الاسلام والمسلمین مروی مبنی بر لزوم توجه بیمارستان به ابعاد مختلف در انجام این مسیر تحولی و گسترش خدمات همچون بکارگیری پزشکان مطرح و کادر درمان خبره و بااخلاق و نیز استفاده از بروزترین تجهیزات، تمام تلاش خود را بکار بسته است تا بتواند مرکز درمانی مجهز و عالی در شأن بارگاه ملکوتی رضوی در شهر مشهد داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *