روابط عمومی

برپایی پایگاه‌های سلامت بیمارستان رضوی در ۴ هتل مشهد

همزمان با ایام نوروز ۱۴۰۲، پایگاه‌های سلامت بیمارستان فوق تخصصی رضوی در ۴ هتل مشهد به زائران و مجاوران خدمات سرپایی پزشکی رایگان ارائه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان رضوی، بیمارستان رضوی در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود در قالب طرحی ویژه با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی و جامعه هتل‌داران مشهد، نسبت به برپایی پایگاه‌های سلامت در هتل‌های «مدینه الرضا(ع)»، «درویشی»، «خورشید تابان» و «خورشید هشتم» اقدام کرده است.
در حال حاضر این پایگاه‌ها با حضور پزشک و پرستار همه روزه تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ تا ۱۷ پاسخگوی مراجعان هستند.
خدمات سرپایی پزشکی اعم از انجام معاینات و بررسی‌های اولیه، کمک‌های اولیه، کنترل قند و فشار خون و… در این پایگاه‌ها به صورت رایگان به مراجعان ارائه می‌شود و در صورت نیاز بیماران به خدمات تکمیلی پزشکی به بیمارستان رضوی هدایت می‌شوند.
علاوه بر مهمانان چهار هتل مذکور، سایر زائران و مجاوران نیز می‌توانند از خدمات سرپایی این پایگاه‌های سلامت بیمارستان استفاده کنند.
شایان ذکر است، بیمارستان رضوی با اجرای این طرح که از نیمه شعبان آغاز شده است، علاوه‌بر نظم‌بخشی به مراجعه بیماران غیرایرانی به این بیمارستان، زمینه معرفی بیشتر خدمات و امکانات بیمارستان رضوی را به زائران سلامت و جذب آن‌ها فراهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *