اخبار بیمارستان رضوی

قدردانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از بیمارستان رضوی برای درمان بیماران سکته مغزی

دانشگاه علوم پزشکی مشهد همزمان با ایام مبارزه با سکته‌های مغزی، از بیمارستان رضوی برای درمان بیماران مبتلا به این عارضه در ایام شیوع کرونا قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان رضوی، دکتر حمیدرضا رحیمی، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ضمن بیان این مطلب گفت: یکی از افتخارات دانشگاه علوم پزشکی مشهد و خراسان رضوی این است که در ایام شیوع ویروس کرونا و تقریبا از همان ابتدا، همکاری بسیار بسیار نزدیکی بین این دانشگاه و بیمارستان فوق تخصصی رضوی اتفاق افتاد.
وی افزود: طی این همکاری که صورت گرفت، بیمارانی که دچار سکته مغزی شده و با کد ۷۲۴ در فوریت‌های پزشکی اعلام می‌شدند که نیاز به درمان فوری داشتند تا از مرگ حتمی یا ازکارافتادگی آن‌ها جلوگیری شود، به جای اینکه به بیمارستان قائم(عج) ارجاع داده شوند، از طریق اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان رضوی ارجاع داده شده و منتقل می‌شدند.
دکتر رحیمی اضافه کرد: پس از انتقال این بیماران، اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، این بیماران را در بیمارستان رضوی ویزیت کرده و در صورت نیاز به انجام جراحی یا آنژیوگرافی عروق مغزی، این فعالیت درمانی را با کیفیت بالا ولی با تعرفه دولتی انجام می‌دادند.
وی تصریح کرد: درواقع، این فعالیت درمانی ویژه در بیمارستانی پاک انجام می‌شد که جزو بیمارستان‌های با خدمات پرستاری عالی است و از سرآمدان بیمارستان‌های شرق کشور است.
دکتر رحیمی گفت: باید اذعان کرد که این همکاری دوجانبه برای دانشگاه علوم پزشکی مشهد بسیار ارزشمند بوده و باید از مجموعه آستان قدس رضوی و مجموعه مدیریتی بیمارستان رضوی کمال قدردانی را داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *