کلینیک دندانپزشکی ​

با همکاری دندانپزشکان متخصص و بهره گیری ازجدید ترین و مرغوب ترین مواد و برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات درمانی افتخار دارد خدمات دندانپزشکی را در بخشهای دندانپزشکی عمومی وبخش ترمیمی و زیبایی ، دندانپزشکی اطفال تحت بیهوشی، بخش پروتزهای دندانی ، بخش درمان ریشه ، بخش جراحی فک و صورت و بخش جراحی لثه ارائه دهد.

¯ بخش اطفال : با درمان به موقع کودکان ، درمانهای پیشگیرانه مانند فلورایدتراپی و معاینات دوره ای سلامت دندانی کودکان را تضمین می نماید . همچنین ارائه خدمات به کودکان با مشکلات ذهنی تحت بیهوشی در این مرکز انجام می شود
¯ بخش ترمیمی : در این بخش متخصصین با بهره گیری از جدیدترین روشهای درمانی شما را در داشتن دندانهایی سالم و زیبا یاری می نمایند ، با استفاده از جدیدترین مواد ترمیمی هرگونه تغیر رنگ و شکل نامناسب دندانها را به بهترین روش ، درمان می گردد .
¯ بخش درمان ریشه : در صورتی که دندانی دچار پوسیدگی زیاد شده باشد با حفظ و نگهداری ریشه دندانها و قرار دادن تاج مناسب می توان کارائی و زیبای دندان را مجدداً احیاء نمود ، در این بخش با بهره گیری ازامکانات روز دنیا (رادیوگرافی دیجیتال ، سیستمهای چرخشی ، روشهای نوین پر کردن کانال و …) عمل درمان ریشه دندان در زمان کوتاهتری نسبت به گذشته قابل انجام می باشد .
¯ بخش پروتز های دندانی : در این بخش خدمات دندانی برای جایگزینی دندان های کشیده شده و یا برای بازسازی تاج از دست رفته دندان به صورت پروتزهای ثابت ( روکش ) و پروتزهای متحرک به صورت کامل یا پارسیل ارائه می گردد .
¯ بخش جراحی لثه : این بخش شما را در داشتن لثه ای سالم یاری می دهد و در صورت نیاز خدمات تخصصی جراحی لثه صورت می گیرد .
¯ بخش جراحی فک و صورت : متخصصین این بخش جراحی هایی که امکان انجام آن به صورت سرپایی درکلینیک وجود داشته باشد،شامل جراحی دندانهای عقل نهفته وشکستگیهای فک وغیره را انجام میدهند.
پزشکان
ما یک تیم عالی از پزشکان ماهر، بسیار با تجربه و با انگیزه فوق العاده داریم. ما برای انتظارات .، نیازها و استانداردهای شما تلاش می کنیم. با پزشکان ما در اینجا ملاقات کنید

فهرست