کلینیک دندانپزشکی ​

بخش دندانپزشکی  بیمارستان رضوی با همکاری دندانپزشکان متخصص و بهره گیری ازجدید ترین و مرغوب ترین مواد و برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات درمانی افتخار دارد خدمات دندانپزشکی را در بخش های دندانپزشکی عمومی وبخش ترمیمی و زیبایی ، دندانپزشکی اطفال ، بخش پروتزهای دندانی ، بخش درمان ریشه  و بخش جراحی لثه ارائه دهد.

بخش اطفال : با درمان به موقع کودکان ، درمان های پیشگیرانه مانند فلورایدتراپی و معاینات دوره ای سلامت دندانی کودکان را تضمین می نماید .

بخش ترمیمی : در این بخش متخصصین با بهره گیری از جدیدترین روشهای درمانی و با استفاده از جدیدترین مواد ترمیمی هرگونه تغییر رنگ و شکل نامناسب دندان ها را با بهترین روش ممکن  درمان می کنند.

بخش درمان ریشه : در صورتی که دندانی دچار پوسیدگی زیاد شده باشد با حفظ و نگهداری ریشه دندان ها و قرار دادن تاج مناسب می توان کارائی و زیبای دندان را مجدداً احیاء نمود. در این بخش با بهره گیری ازامکانات روز دنیا (رادیوگرافی دیجیتال ، روشهای نوین پر کردن کانال و ) عمل درمان ریشه دندان در زمان کوتاهتری نسبت به گذشته قابل انجام می باشد.

بخش پروتز های دندانی : در این بخش خدمات دندانی برای جایگزینی دندان های کشیده شده و یا برای بازسازی تاج از دست رفته دندان به صورت پروتزهای ثابت ( روکش ) و همچنین روکش های ایمپلنت های دندانی  انجام می شود.

بخش جراحی لثه : این بخش شما را در داشتن لثه ای سالم یاری می دهد و در صورت نیاز خدمات تخصصی جراحی لثه و ایمپلنت انجام می شود.

بیماری های دهان : در این بخش کلیه بیماری های مربوط به ناحیه دهان شامل زبان -بافت مخاطی دهان و سایر مشکلات مربوطه همراه با انجانم نمونه برداری در صورت لزوم برای بیماران انجام می شود.

همچنین خدمات دندانپزشکی برای مادران باردار تحت ملاحظات خاص انجام می شود.

بیمه های طرف قرارداد در این کلینیک شامل بیمه توسعه صادرات و بیمه ۱۵ خرداد می باشد. برای سایر بیمه ها نیز خدمات دندانپزشکی با تعرفه های مصوب انجام می شود.نحوه نوبت دهی به صورت تلفنی و حضوری پس از تایید نهایی سیستم نوبت دهی بیمارستان از طریق ارسال پیام به شماره همراه بیماران می باشد. ساعات کاری کلینیک شنبه تا چهارشنبه در دو شیفت صبح و عصر و پنجشنبه ها فقط صبح  می باشد.

فهرست