کلینیک تغذیه

این کلینیک یکی از توانمندترین کلینیک های رژیم درمانی در کشور می باشد که با داشتن متخصصین و کارشناسان تغذیه کارآزموده و با استفاده از بهترین و مجهزترین دستگاهها ، رژیم درمانی در زمینه های مختلف از جمله موارد ذیل را انجام می دهد : اختلالات وزن ، بررسی رشد کودکان ، انواع دیابت ، سلامت استخوان، بیماریهای کلیوی و دیالیزی ، بیماریهای گوارشی ، دورانهای شیردهی و بارداری ، رژیم درمانی در افراد با چربی خون بالا ، بیماران کبدی ، بیماران با فشار خون بالا و بیماریهای قلبی عروقی و رژیم درمانی در اختلالات مادرزادی متابولیکی مانند فنیل کتونوری و سلیاک .

همچنین مراجعه کنندگان به کلینیک تغذیه می توانند در این کلینیک ، چکاپ کامل تغذیه نیز انجام دهند یعنی وضعیت تغذیه ای خود را از ۹ جنبه مورد بررسی قرار دهند که شامل موارد زیر می باشد :

¯ آزمایش خون ، ادرار و مدفوع
¯ اندازه گیری سن عروقی
¯ اندازه گیری میزان دریافت غذایی
¯ آزمایش تراکم استخوان
¯ اندازه گیری میزان سوخت و ساز پایه
¯ اندازه گیری ترکیبات بدن
¯ اندازه گیری چربی داخل شکمی و زیر پوست شکم
¯ اندازه گیری نوسانات فشار خون در طول شبانه روز
¯ اندازه گیری میزان فعالیت بدنی در طول روز
کلینیک کِن (KEN CLINIC )
در کنار فعالیت های جدید و به روز فوق در زمینه تغذیه ، رژیم کاهش وزن کِن ، جدید ترین روش کاهش وزن در جهان می باشد که برای اولین بار در ایران و در بیمارستان رضوی راه اندازی شده است . این نوع رژیم ، یک روش منحصر به فرد درمانی برای کاهش وزن در افراد چاق و دارای اضافه وزن می باشد که انتظار می رود در مدت ۱۰ روز بین ۸ الی ۱۰ درصد از وزن بدن کاسته شود . تاثیر این رژیم در کاهش وزن می تواند در حد عمل جراحی چاقی و بالون معده ، بدون عوارض عملهای نامبرده باشد .

پزشکان
ما یک تیم عالی از پزشکان ماهر، بسیار با تجربه و با انگیزه فوق العاده داریم. ما برای انتظارات .، نیازها و استانداردهای شما تلاش می کنیم. با پزشکان ما در اینجا ملاقات کنید

فهرست