کنفرانس علمی «معرفی بیماران چالش‌برانگیز قلب و عروقی» در بیمارستان رضوی برگزار می‌شود

کنفرانس علمی «معرفی بیماران چالش‌برانگیز قلب و عروقی» در بیمارستان رضوی برگزار می‌شود
کنفرانس علمی «معرفی بیماران چالش‌برانگیز قلب و عروقی» با حضور اساتید برجسته قلب و عروق کشور در بیمارستان رضوی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستان رضوی، دکتر محمد وجدان‌پرست، دبیر اجرایی این کنفرانس علمی، درباره این نشست عنوان کرد: با بررسی‌های انجام شده طی سال‌ها برگزاری کنفرانس‌های علمی در حوزه قلب و عروق و بیماری‌های پیچیده این رشته پزشکی در بیمارستان رضوی، در گروه قلب و عروق این مرکز درمانی شاخص به این نتیجه رسیدیم که برنامه‌های شاخصی معطوف به بررسی و تحلیل فرایند درمان در بیماران پیچیده نیاز است.
وی افزود: برای بسیاری از بیماران، تشخیص دقیق بیماری و نوع آن ارائه می‌شود اما در ارائه برنامه دقیق درمانی برای آن‌ها، شبهات فراوانی وجود دارد که سعی کردیم در نشست‌های علمی «معرفی بیماران چالش‌برانگیز قلب و عروقی» از حضور اساتید گروه‌های مختلف دانشگاهی در رشته قلب و عروق اعم از اینترونشن، الکتروفیزیولوژی، اکوکاردیوگرافی، نارسایی قلب، بیماری‌های مادرزادی قلب و عروق بهره گرفته شود و برنامه درمانی دقیقی برای این بیماران ارائه شود.
دکتر وجدان‌پرست اظهار کرد: این کنفرانس علمی در دو نوبت برنامه‌ریزی شده بود که نوبت نخست آن در تیرماه برگزار و دومین کنفرانس با این موضوع 17 مردادماه در مدرسه قلب بیمارستان رضوی برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: دکتر احمد رجایی خراسانی، دکتر محمد طیبی، دکتر علی اشراقی، دکتر فروه وکیلیان، دکتر سهیلا چمنیان و دکتر لیلا بیگدلو، متخصصانی هستند که در این کنفرانس علمی به تحلیل و بررسی برنامه‌های درمانی این بیماران خواهند پرداخت.
گفتنی است، پس ارسال فراخوان این کنفرانس علمی به تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و نیز مراکز درمانی مرتبط با بیماری‌های قلبی و عروقی، موارد جالب و چالش‌برانگیز برای ارائه در این نشست در دبیرخانه همایش‌های بیمارستان رضوی دریافت شد.


تاریخ درج: ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
تعداد بازدید : 621

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: