سطح بسیار خوب کیفیت و کنترل آن درآزمایشگاه بیمارستان رضوی

سطح بسیار خوب کیفیت  و کنترل آن درآزمایشگاه بیمارستان رضوی
مدیر امور آزمایشگاه‌ها و آزمایشگاه مرجع دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: آزمایشگاه بیمارستان رضوی از نظر سطح کیفیت و انجام کنترل کیفی در سطح بسیار خوبی قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان رضوی، دکتر سیمین هیرادفر هم‌زمان با هفته جهانی علوم آزمایشگاهی ضمن حضور در آزمایشگاه بیمارستان رضوی عنوان کرد: بررسی ممیزی آزمایشگاه بیمارستان رضوی مانند ممیزی دیگر آزمایشگاه‌های بیمارستانی برمبنای چک لیست جامع ارزیابی آزمایشگاه‌های پزشکی ویرایش ۱۳۹۸ انجام شده که برگرفته از استانداردهای آزمایشگاه‌های تشخیص پزشکی متناظر با استاندارهای بین‌المللیISO-15189-2012 است.
وی ادامه داد: خوشبختانه در چند سال اخیر، آزمایشگاه بیمارستان رضوی طی چندین نوبت متوالی، لوح کیفیت آزمایشگاه‌های بیمارستانی را اخذ کرده و در این نوبت ارزیابی نیز امتیاز بسیار خوبی را دریافت کرده است.
دکتر هیرادفر اظهار کرد: آزمایشگاه بیمارستان رضوی پیش از این، طی سال‌های متوالی لوح کیفیت آزمایشگاهی را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد و آزمایشگاه مرجع سلامت مرکزی در تهران کسب کرده و در سال جاری نیز از این نظر، استانداردهای لازم را داراست.
وی ضمن اشاره به وجود کیفیت در تمامی بخش‌های این آزمایشگاه، تصریح کرد: باید اذعان کرد که آزمایشگاه‌های آسیب‌شناسی تشریحی و بالینی این مرکز توسط متخصصان مجرب اداره می‌شود و از این جهت، بسیار شاخص است.
وی ضمن ابراز خرسندی از اجرای مباحث مرتبط با بهداشت حرفه‌ای و کنترل عفونت در این آزمایشگاه، گفت: امیدوارم با توجه به فضای مناسبی که به‌تازگی در اختیار آزمایشگاه این مرکز درمانی قرار گرفته است، پیشرفت‌های شایان توجهی را در این مرکز شاهد باشیم.
تاریخ درج: ۱۳۹۹/۰۲/۰۳
تعداد بازدید : 263

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: