خدمات بیمارستان رضوی به گردشگران سلامت کم‌نظیر است

خدمات بیمارستان رضوی به گردشگران سلامت کم‌نظیر است
مدیر نظارت، اعتباربخشی و صدور پروانه‌های دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: خدمات بیمارستان رضوی به گردشگران سلامت کم‌نظیر است.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستان رضوی، دکتر قاسم ایزدی ضمن بازدید از فعالیت‌های بیمارستان رضوی و برنامه‌های پیش روی این مرکز درمانی و نیز آشنایی با خدماتی که در این بیمارستان به آحاد جامعه ارائه می‌شود، عنوان کرد: از بازدید از این بیمارستان دغدغه‌مند بسیار خرسندم و باید اذعان کنم که در بیمارستان‌های خصوصی دیگر، این سطح از خدمات را مشاهده نکرده‌ام.
وی ارائه خدمات به گردشگران سلامت را در این بیمارستان کم‌نظیر قلم‌داد کرد و گفت: این بیمارستان به دلیل خدمات فراوانی که به مراجعان خود ارائه می‌دهد، در جذب گردشگران سلامت بسیار مؤثر عمل کرده و هم‌چنین از ارائه بهترین خدمات خود به بیماران هم‌وطن نیز دریغ ندارد.
دکتر ایزدی اظهار کرد: خدمات این بیمارستان در بخش‌های درمانی ویژه درخور تقدیر است و افق‌های پیشرفت فراوانی در پیش روی این مجموعه است.
وی هم‌چنین تجهیزات و امکانات بیمارستان رضوی را کاملا به‌روز دانست و ادامه داد: امکانات این بیمارستان نظیر شتاب‌دهنده‌ها و اسکن‌های ویژه تشخیص و درمان بیماران سرطانی، این مجموعه را از سایر مجموعه‌های خصوصی درمانی تمایز بخشیده است.
دکتر ایزدی گفت: این بیمارستان نیمه‌خصوصی دغدغه شایان توجهی نسبت به بیماران اورژانس 115(EMS) داشته و اورژانس 115 نسبت به انتقال بیمار نیازمند دریافت خدمات خاص و ویژه به این مرکز نگرانی ندارد چراکه راه‌اندازی کمیته مددکاری در این زمینه بسیار راه‌گشاست.
وی با اشاره به اینکه دستورالعمل‌های 247 و 724 مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به خوبی در این مرکز درمانی در حال اجراست، تصریح کرد: خدمات ویژه‌ای که در بیمارستان رضوی به عنوان VIP به گردشگران ارائه می‌شده و اکنون تعلیق شده است، با توجه به بالا بودن سطح این مرکز درمانی نسبت به سایر بیمارستان‌های خصوصی و مطرح بودن آن در کشورهای اطراف، شرایط بسیار خوبی را برای این دست از بیماران فراهم کرده بود و به دلیل رضایت بالای بیماران و همراهان آن‌ها از این خدمات، بهتر است با پیگیری‌های مجدد و تخصیص سطح قابل قبولی از تعرفه‌های بین‌المللی دوباره فعال شود.
تاریخ درج: ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
تعداد بازدید : 283

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: